Kdo jsme

Mgr. Petr Michek

Petr Michek – přítel Jiřího Krampola. Je to právník, podnikatel a politik se silným sociálním cítěním. Není mu jedno, že statisíce obyvatel České republiky ohrožuje dluhová past, následné exekuce a chudoba. Proto je spoluzakladatelem Občanské poradny. Mezi jeho záliby patří – myslivost, rybaření, četba historických knih, zejména o Moravské historii. Více informací o něm na www.petrmichek.cz

Jiří Krampol

Jiří Krampol – je předně přítel Mgr. Petra Michka. Žije v Praze. Je to známý herec, bavič a dabér. Není mu jedno, jak se žije občanům v České republice. Společně s Mgr. Petrem Michkem je spoluzakladatelem Občanské poradny v Prostějově. V poslední době se často vrací na Moravu do krajiny svého dětství, na Prostějovsko, kde společně s Mgr. Petrem Michkem propaguje Občanskou poradnu a v Domovech důchodců rozdává radost. Jeho krédem je, že radosti ze života a úsměvu není nikdy dost.

MUDr. Radim Uzel, CSc.

Radim Uzel – je přítelem Jiřího Krampola i Petra Michka. Dlouhá léta pracuje jako gynekolog a sexuolog v oboru partnerského poradenství. Je představitelem Společnosti pro plánované rodičovství a sexuální výchovu. Kromě těchto problémů se zabývá také otázkami antikoncepce a neplodnosti. Činnost občanské poradny je nesporně zapotřebí rozšířit o tuto problematiku intimního soužití a sexuologických potíží.